czwartek, 20 grudnia 2012

- Puk, puk... - Kto tam?

Nareszcie wolne! 
W szkole odbyła się dziś Wigilia i wracam tam dopiero 2 stycznia. Potem 1,5 tygodnia do szkoły i ferie zimowe ;). Ale przedtem święta i Sylwester... Czekają mnie na pewno przygotowania. Dziś w domu powitał mnie zapach bigosu... Zapachy i podjadanie to stały element świąt. Dosyć szybko, bo już dziś, kupiliśmy choinkę. Zazwyczaj robiliśmy to w Wigilię rano, ale w tym roku tak wyszło ;). Magiczny czas pewnie szybko minie i nim się obejrzę znów zasiądę w szkolnej ławce... 

Nie będę Was zanudzać, postaram się dodać coś w najbliższych dniach, ale póki co wygrzebałam kilka zdjęć. Nie mam nic zimowego, ponieważ byłam chora, a potem musiałam nadrabiać lekcje ... Oto one ;)
A teraz ludzie, za których oddałabym życie. A właściwie ich nogi. Kochani są... Zawsze wywołują uśmiech na mojej twarzy, a gdy jestem smutna - pocieszą. Zawsze mogę na nich liczyć... Uwielbiam robić im zdjęcia. Fotografuję każdy mecz, bo to moi kochani wariaci... Cały aparat jest zawalony ich zdjęciami (z 5000 tysięcy fotek, które mam na karcie większość jest ich, a to tylko ten sezon ;)) Nie opuściłam żadnego meczu w sezonie, jadę z Nimi wszędzie, "bo kocham ten sport i tych ludzi". Czy deszcz, czy słońce, czy burza... Czy nawet koniec świata. Zawsze będę z Nimi.A tutaj macie mojego Skarba :)


 


A to ze spaceru z moim drugim Skarbem ;*Buziaki ;)
Dominii

6 komentarzy:

 1. Świetne zdjęcie ;dd Z piłkarzyków wolę wiesz których ^^. U mnie dzisiaj przywitał mnie zapach ćwikły :D Jutro może zajmę się piernikami :)
  nnatsuUu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem których :). Ale jakbyś ich poznała... Są tacy kochani :) Ino brać :D Haha.

   Usuń
 2. Oo jakie genialne! Te nogi, boskie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. I święta się zaczęły :D Uwielbiam święta i świąteczne zapachy z kuchni i potrawy z których uwalniają się te zapachy i choinkę, prezenty,śnieg i przede wszystkim to, że jest tak swojsko i zbiera się cała rodzina ^^są cudowne.
  A zdjęcia są świetne!:) szczególnie te nogi ;pp
  ~~Masza

  OdpowiedzUsuń
 4. Słodki dzieciak ;)
  Ja również mam ferie w tym czasie co Ty ;)

  OdpowiedzUsuń