czwartek, 31 stycznia 2013

Open your eyes.

Mimo nawału nauki, mimo tego, że nie wiem w co ręce włożyć, mimo tego, że cały weekend i tydzień mam zawalony obowiązkami to... Jestem szczęśliwa.
Dużo śmiechu na lekcjach i na przerwach...
Nauczyciele. Nauczyciele, z którymi jesteśmy strasznie zżyci, z którymi nabijamy się z siebie nawzajem. Z którymi możemy pogadać... Po prostu jak z dobrymi kumplami.
Uwielbiam,gdy pani A. jedzie samochodem i energicznie do mnie macha z wielkim uśmiechem na twarzy, gdy z panią K. i A. sobie "dogryzamy", opowieści życiowe z panem M., "doświadczenia" z panem T... Pani L., która tak doskonale nas rozumie... Chciałam jak najszybciej wyjść z tej szkoły, ale kurczę nie chcę! Jest cudownie. Bajecznie.

"To takie proste. Kochamy każdy dzień i noc. Żyjemy mocniej..." - to akurat leci w tle. Idealne.

Dziękuję wszystkim,dzięki którym codziennie się uśmiecham... ;)

I wyboru, którego kiedyś nie umiałabym dokonać - teraz jestem pewna. Dzisiejsze sny i wydarzenia, przemyślenia mnie w tym utwierdziły. O tak. Może i pozory mylą... Ale nie żałuję niczego, żadnej chwili, którą mogłabym uznać za straconą, to ona mnie czegoś nauczyła.. ;).

Więcej dla Was nie napiszę, gdyż muszę iść się uczyć i robić zadania... Kochani, pamiętajcie - kierujcie się głosem Waszego serca. Nie bójcie się włączyć dobrej muzyki i rozmyślać, wspominać, marzyć. Wszystko może się zdarzyć. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od Was.


Wielki buziak dla wszystkich! ;)
D. 

4 komentarze:

 1. Miło, że ci tak miło w szkole, ja tak samo mam tak na studiach.. to dziwne, ale też się cieszę, że siedzę na studiach :D pomimo nawału pracy...
  Dobrze, że nie żałujesz, bo wspomnienia są dobre, nawet jeżeli są już tylko wspomnieniami i nie mają za dużo wspólnego z teraźniejszością ;p
  ~~Masza

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze można powrócić do wspomnień, spróbować odnowić wszystko... Ale trzeba sobie zadać pytanie - czy warto? ;)

   Usuń
 2. Ja też bardzo lubię żartować ze swoimi nauczycielami, najlepszy jest mój długowłosy nauczyciel matematyki i pani od fizyki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudownie w szkole... to dziwne, ale okej :D Buziaki ;*

  OdpowiedzUsuń